UZM. DR. ENDER ŞARAÇ

"Uzm. Dr. Ender Şaraç (Sağlıklı Yaşam Uzmanı): Şu an arıtma suyu içiyorum. Hem iş yerinde hem evimde arıtma cihazım var. Filtresini kontrol ediyorum. Bu konu netleşene kadar imkânı olanlar evlerine iyi ve güvenilir bir filtre cihazı taktırabilirler.

Günde en az 2 şişe cam şişede maden suyu içilebilir. Maça gittiniz, arabayla yoldasınız, arabada oruç açacaksanız küçük pet şişeler kullanılabilir. Suların çok satıldığı, hızlı sürkülasyonun olduğu yerden pet şişe alın. Beklememiş, taze olsun"

Bebeğimin sağlığı her şeyden önemli. Aquatime sayesinde artık ona sağlıklı su içirdiğimi biliyorum. Üstelik sıcak-soğuk suya erişim alternatifleri sayesinde çok konforlu bir sistem!

Aylin Hanım

Su arıtma cihazını bir yılı geçkin kullanıyorum.Tek kelimeyle muhteşem ötesi.Bağımlılık yaptı diyebilirim.En mutlu olduğum konu ise çocuklarım sağlıklı bir içmekte…

Arzu Hanım

7/24 sağlıklı bir suya ulaşmak istiyorsanız mutlaka aquatime su arıtma cihazını kullanmanızı öneriyorum.Bekleme olmadan her zaman suyumuz hazır.

Zeynep Hanım

Ofis içinde ki en büyük sıkıntımız olan su sorununu aquatime su arıtma cihazları ile hızlı bir şekilde çözmüş bulunmaktayız

Melih Bey

Su benim en hassas olduğum bir konudur.Aquatime su arıtma cihazı ile bu sorunu baştan sona çözmüş oldum.Hassaslığım nedeni ise çocuklarımın bu suyu içmesidir.

Ece Hanım

Adres
Yukarı Yahyalar Mah 959.Sok No:3/B Yenimahalle / Ankara
Tel:
0312 911 18 39
Gsm:
0507 000 05 06