Su Arıtma Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Su Arıtma Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Merhaba su arıtma fiyatları okurlarımız.Sizlere bugün su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bazı kısa bilgiler vermek istiyoruz.Telefon üzerinden en çok sorulan sorulara her zaman sitelerimiz üzerinden kullanıcılarımıza yardımcı olmak istemişizdir.Şimdi belli başlıklar altında sizlere su arıtma cihazını alırken nelere dikkat etmeniz gerekecek onları göstereceğiz.

  • İlk olarak cihazın kutusunda veya üzerinde NFS,FDA,CE ve Water Quality gibi kaliteleri belgelerinin bulunması gerekmektedir.
  • Su arıtma cihazı mutlaka reverse osmosis sistemi ile çalışmalıdır.Filtreler ve membranlardan oluşması gerekmektedir.
  • Aldığınız su arıtma cihazı reverse osmosis sistemi ile çalışıyor olabilir ama mutlaka kaliteli filtre ve membranlardan oluşması gerekmektedir.
  • Su arıtma cihazlarının hiç biri yerli malı değildir.Bunu kesinlikle unutmayın %99 cihazların hepsi amerikan,tayvan ve çin malıdır.Cihazların hepsi yurt dışından ithal edilmektedir.
  • Alınacak ürünleri kalite bakımından sıralamak gerekirse Amerikan,Tayvan Ve Çin malı olarak sıralayabiliriz.
  • Cihazların üzerinde bulunan amerikan bayraklarına itimat etmeyiniz resim yapıştırmak çok kolaydır.Cihazınızı alırken mutlaka uzman birine danışınız.Uzun vadeli bu işi yapan firmalar ve kalite bakımından üstün firmaları tercih ediniz.
  • Cihazların bir çoğu 5 aşamalıdır ama daha sonra bu aşamalar artırılarak 6,7,8,9 hatta 10 aşamaya kadar yükseltilmiştir.

Su arıtma cihazı kullanmak gerçekten sağlıklı bir yoldur.Membranı aynı olan cihazlarda su kalitesi aynıdır kasası ve filitre modülleri sürekli değişmektedir Kapalı kasa cihazların bir ektrası yoktur kesinlik su kalitesi aynıdır.

Mesajı yazabilirsiniz.